Ekspresy Lavazza

Naszym Klientom polecamy niezawodny system Lavazza BLUE. Dlaczego?

 

Po pierwsze: Wiemy, że Lavazza to gwarancja doskonałego połączenia tradycji, nowych technologii, niezawodności oraz unikalnych połączeń smakowych docenianych przez konsumentów na całym świecie. Po drugie: opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań i współpracy z lokalami gastronomicznymi w Polsce. Wiemy, że system Lavazza BLUE to korzystne rozwiązanie, które zapewnia właścicielom lokali realne zyski i stałych klientów ceniących wysoką jakość usług.

 

                     Naszym franczyzobiorcą oferujemy najlepsze ceny,serwis,szkolenie wsparcie na każdym etapie współpracy

 

EKSPRESY DO KAWY    

                                                                                                            LB 2500 PLUS - Gratis dla naszych partnerów

 

. Poprzez naciśnięcie jednego przycisku automat przygotowuje nie tylko doskonałe espresso, ale również kremowe napoje na bazie mleka takie jak: cappuccino czy caffe latte. Dzięki pre-set możemy szybko i łatwo przygotować pyszne napoje naciskając tylko jeden klawisz.

Dane Techniczne:

Zasilanie: 230 V, 50 Hz

Pojemność zbiornika na wodę: 3 litry Funkcja wyłączenia pojedynczej dawki kapsuły Lavazza BLUE Ręczny załadunek kapsuł 6 podświetlonych przycisków z wyborem napoju Automatyczny system wyrzucania zużytych kapsuł Pojemnik na 20 zużytych kapsuł Regulowana półka umożliwiająca używanie dużych i małych filiżanek Pojemnik na mleko 400 ml Elektroniczne sterowanie temperatury kawy oraz napojów rozpuszczalnych Regulowany zbiornik na wodę Elektroniczny licznik zużytych kapsuł Czytnik kart chipowych dla dawek zaprogramowanych produktów Tryb oszczędności energii

 

 

 

       

 

 

 

                       LB 4704, ekspres gastronomiczny

Niezawodne i bardzo wytrzymałe, idealne urządzenie do zastosowań profesjonalnych. LB 4704 jest ekspresem do kawy wyposażonym w dwie grupy. Po dwuch stronach znajdują się dyszy parowe do spieniania mleka. Urządzenie posiada w pełni automatyczny, profesjonalny cappuccinatore. Zarówno kawa i mleko mogą być dozowane w tym samym czasie. Cappucinatore pobiera mleko bezpośrednio z pojemnika na mleko przekształcając je w grubą, kremową piankę. Kapsuły umieszcza się uchwycie grupy. Urządzenie ma możliwość korzystania z pojedynczych lub podwójnych kapsuł - dzięki czemu ekspres może zaparzać cztery kawy jednocześnie.