Franczyza Lody pomysłem na sprawdzony biznes

Zapraszamy do lektury - kliknij w niebieską treść aby poczytać więcej :)

 

Lody tajskie nowość w Polsce

Lody tajskie to niewątpliwa nowość w Polsce i bardzo poważny konkurent, któremu przyjdzie się zmierzyć z tak popularnymi słodkościami, jak lody włoskie czy świderki. Wydaje się, że może sobie jednak poradzić, a nawet wybić się na pierwszy plan?

 

Lody włoskie czy lody świderki

Okazuje się, że lody lodom nierówne. Przechadzając się ulicami polskich miast, można natrafić na różne rodzaje lodów. Zwykle mamy już swoje ulubione typy, jednak może warto byłoby wspomnieć, jak je od siebie odróżnić?

 

Franczyza lody – biznes dla każdego

Polacy uwielbiają jeść lody. Nie jest tak zresztą tylko u nas, ponieważ sezon na lody trwa niestrudzenie także w wielu innych krajach europejskich.

 

Otwieramy małą kawiarnię

Kawiarnie stają się coraz bardziej popularne, ponieważ wzrasta nasz poziom życia. Dysponujemy większymi środkami finansowymi i pozwalamy sobie na odrobinę przyjemności.

 

Co to jest franczyza? Czy otworzyć biznes samemu, czy pod znaną marką?

Franczyza to pomysł na biznes, z którego wszyscy mogą skorzystać, nawet jeśli nigdy wcześniej nie zajmowali się żadną działalnością gospodarczą.                          

 

Całe życie w Budowlance dzisiaj prowadzi 2 punkty z lodami.

Kolejne dwie przyczepy zostały zawiezione do naszego franczyzobiorcy.Jak na razie stoją na palcu w oczekiwaniu na przewiezienie do miejsca do celowego.

 

Sieć Lodziarni „Lody Przygoda” - oferta promocji na rok 2016

Franczyzowa sieć lodziarni zapowiedziała na nowy sezon 2016 roku wiele promocji dla nowych franczyzbiorców.Wszyscy Ci którzy otworzą lodziarnię w sezonie 2016 mogą liczyć między innymi na...

czytaj dalej »

Badania i próby przy produkcji lodów z automatów - nie możesz o tym zapominać

Jak Polska długa i szeroka tak wymagania w tej kwestii bywają różne. W jednym rejonie kraju Sanepid wymaga pobrania jednej próbki lodów, a w innych częściach np. pięciu dla jednego smaku. Badanie lodów nie wykonujemy tylko dla Sanepidu, a dla nas samych co pozwoli nam uniknąć zatruć więc warto je wykonać.

czytaj dalej »

Zakładamy lodziarnię "Lody Przygoda"

Czy marzyłeś kiedyś o prywatnej lodziarni, która spełniałaby nasze smakowite życzenia? Może właśnie lodziarnia, to dla Ciebie najlepszy pomysł na biznes. Jak można spełnić takie marzenie? To proste...

czytaj dalej »

Ile można zarobić na prowadzeniu lodziarni? Czy to opłacalny biznes?

Tak, biznes lodowy na zasadach franczyzy jest biznesem bardzo opłacalnym. Przekonaj się sam na podstawie analizy...

czytaj dalej »

Co o nas piszą? Sprawdź!