Lodziarnia - ile można zarobić

Lodziarnia - ile można zarobić?

Oczywiste jest, że każdy z nas chciałby zarabiać jak najwięcej. Zastanawiasz się czy warto z kimś współpracować, czy raczej samodzielnie otworzyć taką lodziarnię? Odpowiedź jest bardzo prosta!

Postaw na firmę już obecną na rynku, a pomoże ci od A do Z w prowadzeniu franczyzy.  Zaoszczędzisz sporo pieniędzy w nietrafiony sprzęt, a przecież maszyna to serce biznesu. Firma poinstruuje, jak zgromadzić niezbędne dokumenty sanepidowskie. Otwierała wiele takich punktów, a ty dopiero byś zaczynał. My też zaczynaliśmy, więc coś w tej materii wiemy. Jeśli rzeczywiście chcesz zarabiać duże pieniądze, to przyłącz się do naszej sieci.
 
Biznes lodowy na zasadach franczyzy jest biznesem bardzo opłacalnym.
Aby Państwa przekonać, przedstawiamy kalkulację:
 
Przychody

Utargi dzienne w zależności od pogody i lokalizacji lodziarni wahają się od 800 zł do 3000 zł.
Średnio przyjmujemy ok. 950 zł (260 lodów), oczywiście sobota i niedziela to 50% więcej, czyli
8 dni (sob – nd) po 1400 = 11.200 zł
22 dni (pn – pt) po 950 = 20.800 zł
Utarg miesięczny 32 000 zł
 
Rozliczenie

Koszt produktów (masa, wafle, polewy, dodatki) to 20% ceny, czyli – 6400 zł.
32.000 zł (obrót w miesiącu) – 6400 zł (koszt produktów) = 25.600 zł (zysk brutto)
25.600 zł – 4500 zł (koszty miesięczne w sezonie) = 21.000 zł - to zysk miesięczny
 
Trzeba dodać nieprzewidziane koszty oraz wziąć pod uwagę, że podczas deszczowych dni utargi będą mniejsze. Odejmijmy więc 6000 zł, co i tak daje nam 15.000 zł zysku netto miesięcznie.

Jest to przybliżona kalkulacja, a nasi partnerzy naprawdę zarabiają o wiele więcej. W tym biznesie najważniejsza jest lokalizacja. Firma pomoże zweryfikować opłacalność twojego punktu. Wystarczy do nas zadzwonić. Powyższa kalkulacja przedstawia tylko zyski z produkcji lodów, a musimy doliczyć także przychody z kawy, gofrów oraz rurek z bitą śmietaną.
 
Masz do wyboru przyczepę gastronomiczną, w której będziesz sprzedawał lody, desery lodowe, gofry, rurki z bitą śmietaną, kawę mrożoną oraz kawę Lavazza w 10 różnych odsłonach smakowych.
 
Jeśli zdecydujesz się na prowadzenie punku stacjonarnego, czyli sprzedaży z okienka, twój asortyment może być o wiele szerszy.
Tylko w naszych lodziarniach możesz prowadzić biznes wielosezonowy od kwietnia do października: lody przygoda & lavazza  www.lodyprzygoda.pl
W okresie październik do końca marca  na licencji amerykańskiej „Mini Donuts King”  – pączki wypiekane na oczach klienta                                                                                                                              www.minidonutsking.pl